Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychE - DZIENNIK
Mirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjneUczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Jesteśmy mistrzami powiatu!!!

Newsy
   5 grudnia w ZSP im. A. Mickiewicza odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubańskiego w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna, po wygraniu z reprezentacją  ZSP im. KZL 2:1 i  ZSP im. Mickiewicza 2:0, zajęła pierwsze miejsce. Jesteśmy mistrzami powiatu!!!! i czekamy na dalsze rozgrywki. W styczniu jedziemy do Bolesławca powalczyć o finał rozgrywek o mistrzostwo strefy jeleniogórskiej.

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Newsy
 
 W dniach 30 listopada - 1 grudnia uczniowie z klasy 1 TE i 1 TMS w składzie: Kazimierz Skowron, Wiktor Andrzejuk, Przemysław Kędzior, Agnieszka Konieczna, Sebastian Syrewicz, Michał Czepiel, Bartłomiej Podhalski i Szymon Podkowicz uczestniczyli w akcji zbiórki żywności.
   

KOMÓRKOMANIA - NASZ ABSOLWENT DAWCĄ!

Newsy
   

   28 listopada w szkole, jak co roku odbyła się akcja informacyjno-edukacyjna połączona z rejestracją potencjalnych dawców. Tego dnia pełnoletni uczniowie rejestrowali się jako dawcy komórek macierzystych. W akcji wzięli udział także nauczyciele i pracownicy.

   Potwierdzeniem sensu prowadzenia akcji w szkole jest historia Adama Niedźwieckiego - absolwenta, który podjął decyzję o chęci rejestracji, uczestnicząc w 2017 r. w szkolnej akcji #komórkomanii.

Uczniowie wrócili z praktyk w Hiszpanii

Newsy
   W roku szkolnym 2018/2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stefana Drzewieckiego w Lubaniu kontynuuje realizację projektu Erasmus+, w ramach którego uczniowie odbywali już praktyki zawodowe w Niemczech (Berlin). W październiku 2018 r. grupa 17 uczniów technikum kształcących się w zawodach elektryk i mechanik wyjechała na miesięczną praktykę do stolicy Aragonii – Saragossy, jednego z piękniejszych miast Hiszpanii.
  Wyjazd poprzedzony był warsztatami, podczas których praktykanci doskonalili komunikowanie się w języku angielskim, poznawali kulturę hiszpańską, zwyczaje, tradycje i historię. Tak przygotowani wylecieli z Poznania  30 września do Saragossy.
Wygenerowano w sekund: 0.03
838,064 unikalne wizyty