Dolnośląska e-szkoła

witamy na stronie głównej naszej szkoły

EGZAMIN KWALIFIKACYJNY SEP E1/ do 1 KW

Od października 2017 r. uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik elektryk i elektryk wezmą udział w kursie kwalifikacyjnym SEP E1/do 1 KW.
   ABSOLWENCI, którzy chcą zaktualizować swoje świadectwa proszeni są o kontakt z sekretariatem szkoły (tel. 757222678).

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Kolejne wakacje za nami. 4 września uroczystym apelem społeczność szkolna rozpoczęła nowy rok szkolny 2017/2018. Na początku, na  krótko przypomnieliśmy chwile sprzed 78 lat, kiedy to pierwszowrześniowy poranek stał się momentem rozpoczęcia dramatu całego naszego narodu – wybuchu wojny, która wkrótce ogarnęła cały świat, II wojny światowej. Ofiary tej wojny uczciliśmy minutą ciszy.
   2 września  minęła też pierwsza rocznica nadania szkole im. Stefana Drzewieckiego. Uczniowie złożyli kwiaty pod pamiątkowa tablicą upamiętniającą ten fakt.
    W uroczystości wziął także udział Naczelnik Wydziału Edukacji pan Konrad Rowiński.