witamy na stronie głównej naszej szkoły

Już niedługo w naszej szkole

Alkogogle i Narkogogle

8 lutego uczestniczyliśmy w działaniach profilaktycznych w ramach warsztatów z wykorzystaniem ALKOgogli i NARKOgogli. Zaproszonym gościem była pani Wiesława Jaroszonek z Państwowej Stacji Epidemiologiczne Sanitarnej w Lubaniu. Prowadząca zajęcia zaprezentowała młodzieży skutki wynikające z zażywania substancji psychoaktywnych.

Studniówka 2018

W piątek, 12 stycznia nasi maturzyści bawili się na Balu Studniówkowym zorganizowanym w restauracji Golden Time. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz rodzice bawili się wspaniale do białego rana. Cały wieczór będziemy miło wspominać, były to dla nas niezapomniane chwile .

Kolejne odwiedziny planetarium

Zajęcia z fizyki nie muszą być nudne. Tak jest u nas, dzięki realizacji różnych projektów i udziału uczniów w wielu przedsięwzięciach, nauka staje się przyjemnością.
   Tak też było w piątek, 12 stycznia, kiedy to młodzież naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez astronoma, podróżnika i zapalonego popularyzatora nauki Pana Tomasza Lewickiego. Już poraz kolejny gościliśmy przenośne Planetarium Bajkonur w naszej szkole, wiedząc jak cenne i profesjonalne są lekcje w kopule p. Tomasza. Dziękujemy za niebiańsko-naukową przygodę.