Dla gimnazjalisty

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Gimnazjalisto!

Jeśli szukasz szkoły, po ukończeniu której
bez problemu znajdziesz pracę w kraju i za granicą

.

Wycieczka do stolicy

W dniu 19 marca rozpoczęliśmy zwiedzanie Warszawy. Zwiedzania rozpoczęliśmy spacerem po Łazienkach Królewskich, które zachwyciły nas swym ogromem, architekturą i pięknem przyrody. Później uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej w Muzeum Narodowym na temat "Brzydkiej oblicze sztuki", po której zwiedzaliśmy zebrane kolekcje od średniowiecza do XXI w. Zachwyciły nas szczególnie obrazy Stanisława Wyspiańskiego, Jana Matejki i Józefa Chełmońskiego.

Sukces młodych elektryków

W dniu 10 kwietnia Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej zorganizował konkurs wiedzy teoretycznej  i  praktyczz naszej szkoły nej w ramach IV Dni Młodego Elektryka.  Startowały drużyny w składach trzy osobowych  z szesnastu szkół  średnich z terenu  Dolnego Śląska kształcących w zawodzie technik elektryk.
   Drużyna z nzszej szkoły w  składzie: Janek Filipiuk z klasy IV TE, Dawid Kowalczyk, też z klasy IV TE i Adrian Zagórski z klasy III ME zajęła II miejsce w klasyfikacji zespołowej, natomiast w prowadzonej  również klasyfikacji indywidualnej uczeń Jan Filipiuk również uplasował się na  II miejscu. Gratulujemy!!!

Dzień Dni Otwartych - PWSZ im. Witelona w Legnicy

Dnia 11 kwietnia uczniowie klas III LO i IV TE wyjechali do Legnicy na zaproszenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W tym dniu uczelnia przygotowała dla młodzieży szczegółowy program, dzięki któremu zapoznaliśmy się z ofertę edukacyjną na rok 2018/2019 i poznaliśmy uczelnię.