Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkołySPRAWDŹ SWÓJ PLAN !!!!

Korekta planu lekcji od 13 stycznia 2020 r.
Gramy dla WOŚP

Newsy

   W dniu 10 stycznia w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
    Zawody otworzył Łukasz Ścieżka, który życzył wszystkim uczestnikom powodzenia oraz przypomniał o idei przedsięwzięcia. W tym dniu uczestnicy wrzucali do puszki dowolne kwoty na rzecz WOŚP. Orkiestrę wsparli również pozostali uczniowie nie uczestniczący w turnieju oraz nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Zebrano kwotę 326,28 zł. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Świąteczne spotkanie

Newsy

   19 grudnia odbyła się uroczysta Wigilia dla Przyjaciół szkoły, którą zorganizowali uczniowie klasy III technikum. Na tą okazję uczniowie przygotowali spektakl "Opowieść wigilijna"Charles Dickens. Chciwego i zgorzkniałego kupca Scrooge'a (Jakub Kaczmar, kl. II TE) czekają kolejne samotne święta Bożego Narodzenia.
Zapis foto spotkania jest dostępny pod tym adresem: https://photos.app.goo.gl/hHyMhqd3DZQS74CM7

Trzech naszych uczniów w etapie okręgowym EUROELEKTRY

Newsy

   Informowaliśmy na stronach szkoły na początku listopada br. że 10 uczniów rozwiązywało test I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej  „EUROELEKTRA’’

   Wniki zostały ogłoszone 17 grudnia i miło nam donieść, że trzech uczniów z klasy II technikum Łukasz Grzelak, Łukasz Węgrzyn i Jakub Kaczmar  zajmując I, II i IV miejsce zakwalifikowało się do II etapu tzw. stopnia okręgowego olimpiady.

   Zawody okręgowe odbędą się 7 stycznia 2020 roku we Wrocławiu, trzymamy kciuki za ich powodzenie i liczymy, że chociaż jeden zakwalifikuje się do finału.

   Gratulujemy uczniom i ich opiekunowi Taduszowi Sudołowi.

Projekt "FIREMKI"

Newsy
 
  Już drugi rok nasza szkoła uczestniczy w projekcie unijnym „Firemki” - Wspólna droga na rzecz przedsiębiorczości w szkołach. Polsko-Czeskim projekt unijny polega na założeniu i prowadzeniu szkolnego miniprzedsiębiorstwa, które ma na celu rozwijanie kompetencji uczniów w ramach komunikacji, współpracy w zespole, biegłości finansowej, czy biegłości informacyjnej.

Świąteczna Zbiórka Żywności

Newsy

W dniach 29 - 30 listopada uczniowie z klasy I TP i klasy II TMS wraz z opiekunem panią Joanną Schabowską uczestniczyli w akcji Banków Żywności "Świąteczna Zbiórka Żywności" 🌲🎁🌲♥️🌲🎅🌲🎁🌲 Uczniowie zachęcali klientów sklepu do udziału w akcji i zakupu potrzebnych artykułów wyróżnionych na specjalnie przygotowanych ulotkach. Klienci sklepu chętnie poparli akcje, zapełniając koszyk wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom 🎅😘

Zajęcia z doradcą zawodowym z MCK w Lubaniu

Newsy

 

   28 listopada odbyły się zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego, które prowadziły: doradca zawodowego p. Aneta Palka oraz pośrednik pracy p. Liliana Czerwińska. W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy I Technikum i klasy I Szkoły Branżowej I stopnia.
   Tematem warsztatów były pasje, hobby i zainteresowania uczniów oraz diagnoza zainteresowań zawodowych. Omówiono również "Świat zawodów", dzięki którym uczniowie dowiedzieli się o zawodach zanikających i deficytowych, poznali najbardziej poszukiwane zawody na rynku pracy w Polsce i za granicą.

Edukacja leśna społeczeństwa

Newsy

  

Dnia 27 listopada pedagog szkoły Joanna Schabowska na zaproszenie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu uczestniczyła w specjalnie zorganizowanej sesji wyjazdowej dla nauczycieli w ramach prowadzonej edukacji leśnej społeczeństwa.

Projekt "Zawodowo i profesjonalnie"

Newsy
 
   Od roku szkolnego 2019/2020 w szkole realizowany jest Projekt "Zawodowo i profesjonalnie", który adresowany jest do uczniów, nauczycieli przedmiotów zawodowych i doradztwa edukacyjno-zawodowego z technikum w zawodach: technik elektryk, technik mechanik i technik pojazdów samochodowych.

Warsztaty z WSB we Wrocławiu

Newsy
   Student Wyższej Szkoły Bankowej w ramach poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności w dniu 30 października przeprowadził warsztat dla uczniów kl. IV technikum na temat "Curriculum vitae, wizerunek w sieci, rozmowa kwalifikacyjna"
  

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży i rodziców

Newsy
 
 

800 080 222 – całodobowa bezpłatna infolinia

dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów


Od 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Stypendia Starosty Lubańskiego

Newsy
   

   28 września  w powiecie lubańskim odbyła się uroczystość wręczenie nagród Starosty Lubańskiego dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych, celem uhonorowania pracowitości, uzdolnień i umiejętności uczniów.
    Nagrody dotyczą osiągnięć uczniów w poprzednim roku szkolnym. Najlepsze wyniki w nauce, uzyskał Robert Koziarski, uczeń klasy III Technikum im. Stefana Drzewieckiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wygenerowano w sekund: 0.06
1,009,558 unikalne wizyty