Dla gimnazjalisty

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKIMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonauta


Klub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne
Dolnośląska e-szkoła


E - DZIENNIK

Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Harmonogram egzaminów poprawkowych

Newsy
Aby sprawdzić termin egzaminu poprawkowego sprawdź harmonogram egzaminów (kliknij)

Zakończenie roku szkolnego

Newsy
 
Galeria zdjęć -  https://goo.gl/photos/HWyFDupkU5HfKQ1G8

 

  To chyba najradośniejszy dzień dla każdego ucznia – zakończenie kolejnego roku pracy i nauki, rozpoczynający radosny czas wakacji. Dzień ten (23.06.2017 roku) we wszystkich szkołach staje się nie tylko zwieńczeniem, ale także okazją do podsumowanie efektów rocznej współpracy z nauczycielami i osobami/instytucjami wspierającymi.

   Podsumowanie takie odbyło się w naszej szkole podczas okolicznościowego apelu, który odbył się w godzinach porannych. Naszą szkolną uroczystość zaszczycili swoją obecnością: reprezentujący organ prowadzący, Wicestarosta Lubański Wojciech Zembik; przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, naczelnik Wydziału Kryminalnego, KPP podinspektor Robert Lech oraz przedstawiciele Rady Rodziców. W apelu wzięło udział Grono Pedagogiczne i Pracownicy ZSP, z dyrektorem szkoły, mgr inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem na czele oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

 

Wycieczka do Krakowa Wadowic i Oświęcimia

Newsy

   W dniach 21-22 czerwca uczniowie z klas: I TME, II LO, II TME, III TE wraz z opiekunami p. Joanną Schabowską i Ewą Mikułko zwiedzali w czasie wycieczki szkolnej Kraków, Wadowice oraz Oświęcim. Pierwszy dzień wycieczki zwiedzaliśmy Drogą Królewską, czyli historyczną kilkukilometrowa drogą prowadzącą przez centrum Krakowa, odwiedzając wszystkie cenne zabytki miasta. Nie zabrakło również wieczornego zwiedzania Krakowa, który jest przepiękny.

Nasi uczniowie wicemistrzami strefy jeleniogórskiej w piłce plażowej

Newsy
 
   Nasi uczniowie: Awdziej Kamil, Piaśnik Marcin i Skorupiński Konrad zajęli II miejsce w MISTRZOSTWACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE  PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017 i zostali Wicemistrzami Strefy. Zagrali w Finale Wojewódzkim 13 czerwca w Strzelinie gdzie zdobyli V miejsce i otrzymali wejściówki na zawody The World Games 2017 ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Szpikolada w naszej szkole

Newsy
 
    Każdego roku Fundacja DKMS organizuje wiele akcji rejestracyjnych potencjalnych Dawców szpiku, dzięki czemu szanse każdego chorego oczekującego na przeszczepienie znacznie rosną. Już drugi rok z rzędu nasza szkoła organizuje DZIEŃ DAWCY SZPIKU ws  Bankiem Zachodnim WBK o. Lubań przeprowadzając w szkole akcję edukacyjno-informacyjną oraz rejestrację potencjalnych Dawców włączając się do walki z nowotworem krwi
    W tym dniu uczniowie po uzyskaniu informacji na temat idei dawstwa szpiku kostnego podejmowali świadome decyzje o rejestracji.   
   

XII Międzynarodowe Igrzyska Sportowe Osób Niepełnosprawnych

Newsy
     
 7 czerwca uczniowie z klasy policyjnej Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Drzewieckiego uczestniczyli w działaniach organizacyjnych XII Międzynarodowych Igrzysk Sportowych Osób Niepełnosprawnych służąc im swoją pomocą i wsparciem. Pomimo pogody w kratkę   uczestnicy imprezy walczyli na 100% zdobywając punkty dla swojej drużyny. Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok.

Wizyta w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu

Newsy
 
   6 czerwca klasa II Liceum Ogólnokształcącego z elementami prawoznawstwa i edukacji ogolnopolicyjnej w ramach współpracy z policją odwiedziała Komendę Powiatową Policji w Lubaniu. O  pracy w poszczególnych wydziałach opowiadała aspirant Magdalena Juźwicka
Wygenerowano w sekund: 0.04
598,841 unikalne wizyty