Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychE - DZIENNIK
Mirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjneUczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Jasełka szkolne 21.12.2018 r.

Newsy

   „Jest taki dzień…” – słowa tej znanej piosenki bożonarodzeniowej mówią o wyjątkowej atmosferze przeżywania Tajemnicy Narodzin Chrystusa. Giną lub są minimalizowane problemy wzajemnej komunikacji – na pierwszym miejscu pojawia się wzajemna empatia i szeroko pojęta dobroć. To właśnie stało się udziałem naszej wspólnoty szkolnej w piątek, 21.12.2018 roku, podczas szkolnych jasełek, które stały się preludium klasowych spotkań wigilijnych.

 
 Więcej zdjęć z jasełek można znaleźć pod adresem https://photos.app.goo.gl/gxWqabN4Pr3irkFz5

Wigilia dla przyjaciół 18.12.2018 r.

Newsy

  Ostatnie dni przed świętami to natłok przygotowań domowych – wszak Wigilia to jedno z najważniejszych rodzinnych spotkań w całym roku. Przygotowania nie omijają także społeczności szkolnej, dla której momentem centralnym staną się wigilie klasowe. Zanim jednak zasiądziemy przy wigilijnych stołach – najpierw w szkole, a później w naszych domach – gromadzimy się na (wpisanej w tradycję ZSP) „Wigilii dla Przyjaciół”.

   W spotkaniu biorą udział wszyscy, którzy wpisują się w codzienność funkcjonowania naszej szkoły. W tym roku Goście reprezentowali: Starostwo Powiatowe w Lubaniu, Komendę Powiatową Policji, Komendę Powiatową Straży Pożarnej oraz zaprzyjaźnione firmy: Contur 2000 i ZEHS. W spotkaniu wzięli także udział nauczyciele ZSP z dyrektorem, mgr inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem.

Zapis foto można znaleźć pod tym adresem: https://photos.app.goo.gl/zJd58v5jtERYPACS8
Wygenerowano w sekund: 0.05
851,124 unikalne wizyty