Oferta edukacyjna 2019/2020

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Konkurs na Najlepszego Technika Elektryka

26 kwietnia uczeń klasy III Technikum Elektrycznego Grzegorz Fiutek zajął 5. miejsce w "Regionalnym konkursie na Najlepszego Technika Elektryka” pod patronatem firmy TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu, który odbył się w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu.

Nasi uczniowie wygrali konkurs na Politechnice Wrocławskiej

Zespół elektryków z klasy IV technikum w składzie: Aleksander Konieczny, Szymon Kukurek, Adrian Zagórski zajął I miejsce w Konkursie Wiedzy Technicznej wśród szkół z Dolnego Śląska uczestniczących w konkursie w rywalizacji grupowej, jednocześnie Aleksander Konieczny zajął I miejsce w rywalizacji indywidualnej.

Program Bezpieczny Przejazd

Nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania! 28 lutego wszyscy uczniowie  szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dotyczących bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym i kolejowym.