Dla gimnazjalisty

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKIE - DZIENNIK

Mirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonauta


Klub Krótkofalowców

Projekty edukacyjneUczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkoły


Gimnazjalisto!

Jeśli szukasz szkoły, po ukończeniu której
bez problemu znajdziesz pracę w kraju i za granicą


.

Dni otwarte

Newsy
    
   Oferta na rok szkolny 2018/2019 odpowiada na potrzeby rynku i powinna zainteresować gimnazjalistów poważnie myślących o przyszłości. Prezentacja potencjału liceum, technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia, skierowana przede wszystkim do gimnazjalistów odbyła się w dniu 18 maja. W godzinach porannych zorganizowano pokazy zawodów kształconych w szkole oraz pokazy krótkofalarski.
   Zapraszamy w nasze progi od nowego roku szkolnego 2018/2019.
 

Rocznica zakończenia II wojny światowej

Newsy
    
   Dnia 8 maja w 73 rocznicę zakończenia II wojny światowej uczniowie naszej szkoły w Lubaniu wzięli udział w uroczystościach miejsko - powiatowych, które odbyły się pod kurhanem Józefa Piłsudskiego i w Kościele pw. Świętej Trójcy w Lubaniu. Celem spotkania było uczczenie pamięci ludzi walczących za Polskę w czasie II wojny światowej.

Pożegnanie maturzystów

Newsy

   Miesiąc maj – bardzo historyczny (w który wkraczamy wspomnieniem świetlanej karty historii narodowej – ustanowieniem Konstytucji 3 Maja 1791 roku), a także jakże współczesny (związany z ważnym w życiu naszych najstarszych uczniów egzaminem dojrzałości). Jak co roku wprowadzają nas w ten majowy klimat ostatnie dni kwietnia, kiedy żegnamy uczniów klas maturalnych. O randze tej uroczystości świadczy fakt, że bierze w niej udział cała społeczność szkolna oraz liczni zaproszeni goście.


Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć z uroczystości pod adresem https://photos.app.goo.gl/ZiBAUKKY4sqXEwCv9

XVIII Międzynarodowy Rajd Pieszy IVV "3 DNI - 3 KRAJE - 3 WĘDRÓWKI"

Newsy
 
 Jak co roku, w ramach wolontariatu, aktywnie uczestniczymy w działaniach organizacyjnych imprezę XVIII Międzynarodowy Rajd Pieszy IVV "3 DNI - 3 KRAJE - 3 WĘDRÓWKI" pomagajac od porannych godzin w pracach porządkowych na parkingu oraz rejestracji uczestników na mecie 👍 W tym roku dzielnie pomagali uczniowie z klasy I i II TME 🚶🌞

"LUBAŃ DLA NIEPODLEGŁEJ"

Newsy
    
   W ramach trwającej kampanii informacyjnej "Lubań dla Niepodległej" organizowanej przez Urząd Miasta Lubań dnia 25 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu dotyczącego ceremoniału pocztu sztandarowego. Szkolenie przeprowadził ppłk SG Piotr Grabowski.
Wygenerowano w sekund: 0.16
755,777 unikalne wizyty