Dla gimnazjalisty

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Gimnazjalisto!

Jeśli szukasz szkoły, po ukończeniu której
bez problemu znajdziesz pracę w kraju i za granicą

.

E-LEARNING W EDUKACJI - Quizujemy z KAHOOT!

Wakacje coraz bliżej i dlatego zamiast zwykłych podręcznikowych lekcji dziś na lekcji języka angielskiego uczniowie pierwszej klasy technikum powtarzali słownictwo korzystając w aplikacji Kahoot.

Spotkanie Rady Programowej Strefowego Klastra Edukacyjnego przy SSEMP S.A.

12 czerwca w siedzibie Zarządu Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. odbyło się spotkanie Rady Programowej Strefowego Klastra Edukacyjnego przy SSEMP S.A.

Akcja Wolontariat

W ramach współpracy z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Lubaniu, grupa wolontariuszy z klasy drugiej technikum wraz z opiekunami czynnie uczestniczyli w organizacji i przebiegu XIII Międzynarodowych Igrzyskach Sportowych Osób Niepełnosprawnych, które odbyły się w dniu 23 maja.

Konferencja szkoleniowa FONOHOLIZM

Dnia 23 maja uczniowie klasy I TME wraz z nauczycielami Joanną Schabowską, Elżbietą Jabłońską i Jolantą Tomaszewską uczestniczyli w konferencji szkoleniowej "Fonoholizm - syndrom naszych czasów" poprowadzonej przez dr Macieja Dębskiego z Fundacji "DBAM O MÓJ Z@SIĘG" .