Dla gimnazjalisty

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKIE - DZIENNIK

Mirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonauta


Klub Krótkofalowców

Projekty edukacyjneUczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkoły


Gimnazjalisto!

Jeśli szukasz szkoły, po ukończeniu której
bez problemu znajdziesz pracę w kraju i za granicą
ZAPRASZAMY.

Wycieczka do stolicy

Newsy
   W dniu 19 marca rozpoczęliśmy zwiedzanie Warszawy. Zwiedzania rozpoczęliśmy spacerem po Łazienkach Królewskich, które zachwyciły nas swym ogromem, architekturą i pięknem przyrody. Później uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej w Muzeum Narodowym na temat "Brzydkiej oblicze sztuki", po której zwiedzaliśmy zebrane kolekcje od średniowiecza do XXI w. Zachwyciły nas szczególnie obrazy Stanisława Wyspiańskiego, Jana Matejki i Józefa Chełmońskiego.
     

Sukces młodych elektryków

Newsy
  

   W dniu 10 kwietnia Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej zorganizował konkurs wiedzy teoretycznej  i  praktyczz naszej szkoły nej w ramach IV Dni Młodego Elektryka.  Startowały drużyny w składach trzy osobowych  z szesnastu szkół  średnich z terenu  Dolnego Śląska kształcących w zawodzie technik elektryk.
   Drużyna z nzszej szkoły w  składzie: Janek Filipiuk z klasy IV TE, Dawid Kowalczyk, też z klasy IV TE i Adrian Zagórski z klasy III ME zajęła II miejsce w klasyfikacji zespołowej, natomiast w prowadzonej  również klasyfikacji indywidualnej uczeń Jan Filipiuk również uplasował się na  II miejscu. Gratulujemy!!!

Dzień Dni Otwartych - PWSZ im. Witelona w Legnicy

Newsy
   Dnia 11 kwietnia uczniowie klas III LO i IV TE wyjechali do Legnicy na zaproszenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. W tym dniu uczelnia przygotowała dla młodzieży szczegółowy program, dzięki któremu zapoznaliśmy się z ofertę edukacyjną na rok 2018/2019 i poznaliśmy uczelnię.
Wygenerowano w sekund: 0.05
736,662 unikalne wizyty