Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKIE - DZIENNIK

Mirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonauta


Klub Krótkofalowców

Projekty edukacyjneUczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

witamy na stronie głównej naszej szkoły


Już niedługo w naszej szkoleAlkogogle i Narkogogle

Newsy
 
   8 lutego uczestniczyliśmy w działaniach profilaktycznych w ramach warsztatów z wykorzystaniem ALKOgogli i NARKOgogli. Zaproszonym gościem była pani Wiesława Jaroszonek z Państwowej Stacji Epidemiologiczne Sanitarnej w Lubaniu. Prowadząca zajęcia zaprezentowała młodzieży skutki wynikające z zażywania substancji psychoaktywnych.
   

Studniówka 2018

Newsy
   
  W piątek, 12 stycznia nasi maturzyści bawili się na Balu Studniówkowym zorganizowanym w restauracji Golden Time. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz rodzice bawili się wspaniale do białego rana. Cały wieczór będziemy miło wspominać, były to dla nas niezapomniane chwile .

Kolejne odwiedziny planetarium

Newsy
   
   Zajęcia z fizyki nie muszą być nudne. Tak jest u nas, dzięki realizacji różnych projektów i udziału uczniów w wielu przedsięwzięciach, nauka staje się przyjemnością.
   Tak też było w piątek, 12 stycznia, kiedy to młodzież naszej szkoły uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez astronoma, podróżnika i zapalonego popularyzatora nauki Pana Tomasza Lewickiego. Już poraz kolejny gościliśmy przenośne Planetarium Bajkonur w naszej szkole, wiedząc jak cenne i profesjonalne są lekcje w kopule p. Tomasza. Dziękujemy za niebiańsko-naukową przygodę.
Wygenerowano w sekund: 0.12
701,290 unikalne wizyty