Oferta edukacyjna 2019/2020

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Nasz absolwent PRZEMEK SOCHA

uczestniczy w kosmicznych projektach

www.esa.int/spaceinvideos/Videos/2018/11/European_Student_Earth_Orbiter
czytaj więcej na eluban.pl

Zajęcia w CKZIU w Legnicy

Dnia 8 marca uczniowie klasy III technikum kształcący się w zawodzie technik mechanik uczestniczyli w zajęciach przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie M.19-użytkowanie obrabiarek skrawających.

Projekt "KinoSzkoła"

Uczniowie po raz kolejny wzięli udział w projekcie edukacyjno-medialnym. Tym razem wykład poświęcony był życiu i polityce lat 50. Prelegent zwrócił uwagę na panujący ustrój polityczny, kulturę, architekturę i obyczaje czasów stalinizmu. Prelekcja była wstępem i pomogła lepiej zrozumieć realia przedstawione w filmie "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Narodowy Dzień Pamięci Żolnierzy Wyklętych

1 marca ucznioiwe kl. III technikum wzięli udział w miejskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".
.

Spotkanie z KPSW w Jeleniej Górze

26 lutego uczniowie klasy IV technikum uczestniczyli w spotkaniu z p. Krzysztofem Lancer z Biura Promocji KPSW i studentami, którego celem było przybliżenie oferty studiów w sercu Karkonoszy.

Podsumowanie II edycji projektu KOMÓRKOMANIA

Dnia 20 lutego 2019 r. w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu odbyło się podsumowanie II edycji projektu Dolnośląska #Komórkomania. Nasza szkoła otrzymała kolejny certyfikat „Dolnośląskiej szkoły z życiem”. Wyróżnienie odebrał pan dyrektor Eugeniusz Wiktor Zdunek oraz organizatorka akcji pani Joanna Schabowska.

Studniówka 2019

Dnia 25 stycznia uczniowie klasy IV Technikum bawili się na Balu Studniówkowym w Restauracji Babie Lato. Po oficjalnym rozpoczęciu i przywitaniu gości, maturzyści tradycyjnie otworzyli bal staropolskim polonezem. Wspaniała zabawa była okazją do wspomnień, rozmów i podziękowań za wspólnie spędzone lata szkolne.