Oferta edukacyjna 2019/2020

witamy na stronie głównej naszej szkoły

Nasz absolwent PRZEMEK SOCHA

uczestniczy w kosmicznych projektach

www.esa.int/spaceinvideos/Videos/2018/11/European_Student_Earth_Orbiter
czytaj więcej na eluban.pl

Nasi uczniowie wygrali konkurs na Politechnice Wrocławskiej

Zespół elektryków z klasy IV technikum w składzie: Aleksander Konieczny, Szymon Kukurek, Adrian Zagórski zajął I miejsce w Konkursie Wiedzy Technicznej wśród szkół z Dolnego Śląska uczestniczących w konkursie w rywalizacji grupowej, jednocześnie Aleksander Konieczny zajął I miejsce w rywalizacji indywidualnej.

Program Bezpieczny Przejazd

Nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania! 28 lutego wszyscy uczniowie  szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dotyczących bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym i kolejowym.

Zajęcia w CKZIU w Legnicy

Dnia 8 marca uczniowie klasy III technikum kształcący się w zawodzie technik mechanik uczestniczyli w zajęciach przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie M.19-użytkowanie obrabiarek skrawających.

Projekt "KinoSzkoła"

Uczniowie po raz kolejny wzięli udział w projekcie edukacyjno-medialnym. Tym razem wykład poświęcony był życiu i polityce lat 50. Prelegent zwrócił uwagę na panujący ustrój polityczny, kulturę, architekturę i obyczaje czasów stalinizmu. Prelekcja była wstępem i pomogła lepiej zrozumieć realia przedstawione w filmie "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Narodowy Dzień Pamięci Żolnierzy Wyklętych

1 marca ucznioiwe kl. III technikum wzięli udział w miejskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".
.

Spotkanie z KPSW w Jeleniej Górze

26 lutego uczniowie klasy IV technikum uczestniczyli w spotkaniu z p. Krzysztofem Lancer z Biura Promocji KPSW i studentami, którego celem było przybliżenie oferty studiów w sercu Karkonoszy.