Oferta edukacyjna 2019/2020

witamy na stronie głównej naszej szkoły

UWAGA !!!

Uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2018/2019

odbędzie się

19 czerwca 2019 r.

o godz. 8.30

Spotkanie z Bradem Waldow

Dnia 7 czerwca na zaproszenie nauczyciela pana Dariusza Dworzyńskiego gościem szkoły był amerykański koszykarz BRAD WALDOW, aktualnie zawodnik zespołu Nishinomiya Storks (Japonia).

Powiatowa Debata Zawodowa

5 czerwca delegaci z klasy III technikum Grzegorz i Jarosław wraz z opiekunem Jolantą Tomaszewską uczestniczyli w Powiatowej Debacie Zawodowej zorganizowanej w ramach projektu "Mickiewicz Zawodowo".

POZNAJ KRAJ SĄSIADA! ENTDECKE DEIN NACHBARLAND!

W dniach 30 - 31 maja  grupa uczniów wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce edukacyjno-zawodowej do Drezna w ramach polsko - niemieckiego projketu współpracy i programu praktyk "Poznaj kraj sąsiada!".
Wyjazd był znakomitą okazją do poznania przygranicznego regionu Saksonii, samego projektu, programu praktyk, wycieczek czy ofert współpracy.

Konkurs na Najlepszego Technika Elektryka

26 kwietnia uczeń klasy III Technikum Elektrycznego Grzegorz Fiutek zajął 5. miejsce w "Regionalnym konkursie na Najlepszego Technika Elektryka” pod patronatem firmy TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu, który odbył się w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu.