Przyszli Olimpijczycy!

Zadania wymagały wiedzy znacznie szerszej niż realizowany program nauczania w szkole, dlatego uczniowie uczestniczyli od początku roku szkolnego w zajeciach dodatkowych w ramach tzw Kółka Elektryków. Jednoczesnie część tych samych uczniów realizuje w ramach projektu UE – „Zawodowy Dolny Śląsk’’ współpracę z Kołem Naukowym „Płomień’’ Politechniki Wroclawskiej i buduje układ odzysku energii z ergometru wioślarskiego.
   Etap okręgowy odbędzie się w styczniu przyszłego roku w Wrocławiu, mamy nadzieje, że wzorem poprzednich lat kilku uczniów zakwalifikuje do etapu okręgowego a póżniej, może nawet do finału. Wyniki ogłoszne zostaną w połowie grudnia br. „Trzymamy kciuki’’