Oferta edukacyjna 2019/2020

Nasi uczniowie wygrali konkurs na Politechnice Wrocławskiej

28 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w V Wrocławskim Dniu Młodego Elektryka zorganizowanym przez Studenckie Koło SEP  na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej. W ramach obchodów uczniowie uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych z robotyki, montażu układów elektronicznych i pomiarów w instalacjach elektrycznych.

Konkurs był podsumowaniem zajęć z zagadnień z matematyki, fizyki i techniki, oceniane były także umiejętności nabyte podczas zajęć laboratoryjnych.

Na zakończenie młodzież miała przyjemność wysłuchać wykładu dr inż. Marka Szuby, eksperta w zakresie pomiarów pól elektromagnetycznych oraz jego wpływu na organizmy żywe.
   Serdecznie gratulujemy