Zawodowo
i Profesjonalnie

Dzień Edukacj Narodowej 2019

W uroczystym apelu wzięło udział Grono Pedagogiczne, z dyrektorem Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, mgr inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem na czele; pracownicy Administracji i Obsługi szkoły, przedstawicielki Rady Rodziców oraz społeczność uczniowska naszej szkoły.

Uroczysty apel rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego. Następnie, prowadzący apel  Robert, przedstawił skład nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego, zapraszając do dalszego prowadzenia apelu nową przewodniczącą, uczennicę klasy 3 TME, Patrycję.

Po przedstawieniu krótkiego rysu historycznego dzisiejszej uroczystości wysłuchaliśmy programu przygotowanego przez uczniów i dedykowanego świętującym dzisiaj Pracownikom Oświaty. Bardzo miłym akcentem tej części programu były życzenia i kwiaty, wręczone wszystkim pracownikom szkoły oraz serdeczności skierowane do nas przez panie: przewodniczącą i wiceprzewodniczącą Rady Rodziców.

Odpowiedzią na nie stały się słowa dyrektora szkoły, podkreślające rolę, jaką w dzisiejszej pokomplikowanej rzeczywistości pełnią pedagodzy i pracownicy oświaty oraz zadania stojące przed naszą uczelnią. Złożył jednocześnie serdeczne życzenia zgromadzonym Nauczycielom, Administracji i Obsłudze szkoły.

Dzisiejszą uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru szkoły.