Oferta edukacyjna 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Informacja dla rodziców i uczniów - KORONAWIRUS

Newsy
Jednocześnie przypominamy o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które istotnie wpłyną na ograniczenie ryzyka zakażenia.

Pamiętaj o:

  1. częstym myciu rąk,
  2. stosowaniu zasad ochrony podczas kichania i kaszlu zakrywając nos i usta zgiętym łokciem lub chusteczką , która natychmiast wyrzuć do kosza i umyj starannie ręce,
  3. zachowaniu bezpiecznej odległości co najmniej 1 metra z osobą która kaszle, kicha i ma gorączkę.
  4. unikaniu dotykania oczu, nosa i ust,
  5. unikaniu spożywania surowych lub niedogotowanych produktów pochodzenia zwierzęcego,
  6. dbaniu o swoją odporność: wysypiaj się! dbaj o kondycję fizyczną! racjonalnie się odżywiaj!

 

    Mając łagodne objawy ze strony układu oddechowego, gdy nie podróżowałeś do krajów, w których stwierdzono zakażenia koronawirusem stosuj podstawowe zasady higieny oddychania oraz higieny rąk i pozostań w domu do czasu powrotu do zdrowia, jeśli to możliwe.

 

   Będąc chorym i mając bardzo złe samopoczucie,( w sytaucji, gdy nie podróżowałeś do krajów, w których stwierdzono zarażenia koronawirusem) – NIE należy od razu podejrzewać u siebie zakażenia. Jednak w trosce o własne zdrowie NIE przychodź do szkoły, pozostań w domu i zasięgnij porady lekarza rodzinnego.

 

    Będąc chorym, mając: gorączkę, kaszel, trudności w oddychaniu po powrocie z krajów gdzie stwierdzono zarażenia koronawirusem, jeśli nie upłynęło 14 dni od powrotu – NIE przychodź do szkoły. Niezwłocznie zasięgnij pomocy medycznej – udaj się na oddział zakaźny albo obserwacyjno-zakaźny, zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w Komunikacie krajowego konsultanta w dziedzinie chorób zakaźnych (https://gis.gov.pl/aktualnosci/komunikat-krajowego-konsultanta-w-dziedzinie-chorych-zakaznych/).

    Należy przy tym pamiętać, żeby unikać środków komunikacji publicznej, aby nie narażać innych osób. Zaleca się osłonięcie ust i nosa maseczka ochronną, która stanowi pierwszą barierę ochronną dla otoczenia.

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,037,489 unikalne wizyty