Rekrutacja 2020/2021

i Profesjonalnie

Komuniakt

UWAGA!!!

Informuję, że w związku z epidemią  koronawirusa  w kraju zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. (Dz.U.2020 poz. 492) okres zawieszenia zajęć edukacyjno–wychowawczych wydłuża się  do dnia 10 kwietnia 2020 r.  i zajęcia w szkole będą prowadzone zdalnie.

Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniło regulacje prawne dotyczące takiej formy prowadzenia zajęć.

Obecnie uczeń ma obowiązek uczestniczenia w tej formie nauki  i może być za to oceniany. Nauczyciele do tego celu będą wykorzystywać pocztę elektroniczną i dziennik elektroniczny.

Jeżeli któryś z uczniów nie ma dostępu do mediów elektronicznych  proszę jak najszybciej poinformować szkołę, w celu uzgodnienia sposobu przekazywania materiałów.

Dyrektor ZSEM w Lubaniu

Eugeniusz Wiktor Zdunek