Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wyjazd zimowy klasy II LO

 

 

 

   Dnia 12.01.2015 r. około godziny 10.00 niemal cała klasa druga liceum „policyjnego” dotarła do Domu Wczasów Dziecęcych w Świeradowie Zdroju, gdzie rozpoczął się obóz zimowy. Obóz trwał od 12 - 16 stycznia. W ciągu pięciu dni na młodziez czekały: rozgrywki sportowe, zajęcia integracyjne oraz główna atrakcja -  nauka jazdy na nartach. Już od pierwszego dnia, tuż po zakwaterowaniu młodzież wyruszyła pod wyciąg, do wypożyczalni aby zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt. I zaczęło się ... narciarskie szaleństwo.

   Licealiści od razu wyruszyli gondolą w górę, gdzie pod czujnym okiem pana Łukasza Ścieżki i pana Krzysztofa Wajcfelta „stawiali pierwsze kroki” na nartach. Nauka podstaw była dość ciężka. Oczywiście ilosć upadków była niezliczona. W pierwszy dzień nauki duża część obozowiczów zwątpił, że kiedykolwiek zjedzie z samej góry. Jednak bardziej zaawansowani już  w poniedziałek mogli wraz z nauczycielami skorzystać z trasy narciarskiej. Codzienna nauka i poświęcenie naszych nauczycieli wf-u doprowadziła do tego, że każdy z uczestników opanował podstawy jazdy. Niektórzy skorzystali również z nocnej jazdy. Wyczerpani i zadowoleni młodzież w piątek, tuż po sniadaniu opusciła ośrodek i rozpoczęła ferie zimowe.

Alicja Krzak kl. II LO

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,094,946 unikalne wizyty