Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Spotkanie KPSW z maturzystami

 

 

   Jaką wybrać uczelnię? Jaki kierunek studiów? – oto dylemat maturzystów. W wyborze atrakcyjnego kierunku studiów pomagał przedstawiciel Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, który podczas spotkania z maturzystami 23 lutego 2015 r. zaprezentował ofertę edukacyjną uczelni. Wizyta KPSW w naszej szkole związana była również z wykładem dotyczącym reklamy i wpływu mediów na życie młodego człowieka. Uczniowie zapoznani zostali z symboliką reklamy, rozważali co tak naprawdę wpływa na wybór marki oraz gdzie znajduje się granica etyki w reklamie?
   Omówiono najbardziej znane metody wywierania wpływu na ludzi oraz najczęściej wykorzystywane chwyty marketingowe. Z różnoraką formą reklamy stykamy się niemal na każdym kroku i choć nie chcemy, to przekazy te wywierają na nas ogromny wpływ. Teoria oparta była na praktycznych przykładach i konkretnych reklamach, które widujemy na co dzień.
 
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,094,928 unikalne wizyty