Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Pomagamy przy organizacji igrzysk dla niepełnosprawnych

 
     

     W dniu 27.05.2015 r. na boisku sportowym "Orlik" odbyły się X Jubileuszowe Międzynarodowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Lubaniu. Uroczystemu otwarciu i zamknięciu igrzysk towarzyszył ceremoniał olimpijski (parada i prezentacje drużyn, zapalenie olimpijskiego ognia, oficjalne wystąpienia gości, następnie ceremonia medalowa i część rozrywkowa). Zawody rozgrywane są w kilku kategoriach sportowych, dostosowanych do rodzaju i stopnia dysfunkcji oraz wieku uczestników. Zawodnicy zdobywają medale, puchary i inne nagrody za uczestnictwo, jednak najważniejszym punktem igrzysk jest sam udział, hart ducha, wola pomyślnego ukończenia próby sportowej i dobra zabawa.

     W przeprowadzeniu imprezy w ramach wolontariatu tradycyjnie pomagali uczniowie naszej szkoły z klasy I LO. Młodzież wykazała się dużym zaangażowaniem i cennym wsparciem dla uczestników. Był to dzień pełen sportu i dobrych wrażeń.

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,094,910 unikalne wizyty