Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

 
       

   

     1 września 2015 roku, wtorek. Mimo porannych godzin „żar leje się z nieba”. Oto sceneria inauguracji roku szkolnego 2015/2016, która rozpoczęła się o godz. 9:00. W uroczystości wzięli udział: Wicestarosta Lubański, p.Wojciech Zembik, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu i Aresztu Śledczego, Grono Pedagogiczne z dyrektorem ZSP nr 2, mgr. inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem na czele oraz nasi uczniowie. Prowadzącym był Przemysław Socha.


     
 

   Po wprowadzeniu sztandaru i odegraniu hymnu narodowego głos zabrał Dyrektor szkoły. Witając wszystkich podkreślił znaczenie wyboru szkoły przez liczną grupę młodzieży klas pierwszych: „Cieszymy się z Waszego wyboru i życzymy, abyście znaleźli w naszej szkole atmosferę do realizacji swoich planów i zamierzeń”. Zwracając się do pozostałych Uczniów oraz Grona Pedagogicznego Pan Dyrektor życzył dobrego roku szkolnego, obfitującego w osiągnięcia na wielu płaszczyznach funkcjonowania naszej uczelni.

    Następnie głos zabrał Pan Wicestarosta, podkreślając rolę ZSP nr 2 w ponadgimnazjalnym szkolnictwie naszego regionu i życząc owocnej współpracy szkoły z jej organem prowadzącym.

 

    W dniu dzisiejszym nie można było nie wspomnieć o 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przemek przedstawił krótki zarys powodów i skutków tej „tragedii XX wieku”, kończąc wezwaniem do oddania czci poległym i pomordowanym chwilą ciszy.

    Tym akcentem zakończył się uroczysty apel, rozpoczynając tym samym rok nauki i pracy społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu.

 
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,095,072 unikalne wizyty