Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Proflaktyka zakażeń HIV

 
 

   Każdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce.

   Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole rozpoczęły się dnia 27 listopada br., w którym uczniowie klas pierwszych liceum, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej uczestniczyli w warsztatach dotyczących problematyki oraz elementarnych zasad obrony przed możliwością zarażenia się wirusem HIV. Warsztaty przygotowane i przeprowadzone były przez pedagoga szkoły p. Joannę Schabowską i pielęgniarkę szkoły p. Violettę Woźniak.

   
   Kolejnym krokiem było przeprowadzenie w dniu 4 grudnia br. szkolnego konkursu wiedzy o HIV/AIDS dla uczniów klas pierwszych. Celem warsztatów i szkolnego konkursu było nie tylko poszerzenie wiedzy na temat HIV i AIDS, lecz również kształtowanie świadomości własnego postępowania i jego pływu na stan zdrowia, a także rozpowszechnianie tolerancji i akceptacji wobec osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS. Zwycięzcy konkursu ogłoszeni i nagrodzeni zostaną w trakcie szkolnego apelu wychowawczego.
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,095,091 unikalne wizyty