Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

"I ty możesz zostać jednym z nas

 
      

   11 marca 2016 r. w naszej szkole uczniowie, którzy wiążą swoją przyszłość z zawodem policjanta mieli okazję poznać procedurę przyjęcia i rozpoczęcia służby w policyjnym mundurze. Spotkanie skierowane było do klas o profilu policyjnym.

Uczestniczyła w nim policjantka z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Lubaniu. Spotkaniu z maturzystami oraz uczniami klasy pierwszej o profilu policyjnym towarzyszyło hasło „I Ty możesz zostać jednym z nas".

   Policjantka zachęcała i przekonywała młodych ludzi do wstąpienia do służby w Policji. W trakcie spotkania uczestnikom zostały przedstawione wymogi jakie musi spełnić kandydat na funkcjonariusza oraz omówiono oszczegółowe etapy rekrutacji do policji.

  Uczestnicy spotkania otrzymali broszury informcyjne oraz zaproszenia do Zespołu Kadr i Szkoleń Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu celem pozyskania szczegółowych informacji.

   Spotkanie miało na celu zaszczepienie w świadomości młodzieży faktu, że wśród dróg kariery życiowej warto brać pod uwagę pracę w policji.


Wygenerowano w sekund: 0.01
1,112,366 unikalne wizyty