Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Giełda pracy

     
   30 maja 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu odbyła się Giełda Pracy. Giełdę prowadziła pani Monika Ciencioch specjalista ds. rekrutacji i administracji Agencji Pracy Adecco Poland Sp.zo.o Oddział w Legnicy. Organizatorem przedsięwzięcia było Młodzieżowe Centrum Kariery w Lubaniu wraz z naszą szkołą.
   Rekruterka przedstawiła ofertę pracy na stanowisko pracownik produkcji  w firmie Lovink Polska Sp. zo.o, w dziale szlifierni. Firma ta posiada swoją siedzibę w Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości w Wykrotach. Lovink  Polska Sp.zo.o  zajmuje się produkcją sprzętu emaliowanego wykorzystywanego w urządzeniach domowych takich jak kratki kuchenne.  Poszukuje ona obecnie pracowników do pracy przy wytwarzaniu i emaliowaniu elementów żeliwnych oraz metalowych. Na okres wakacji letnich firma Lovink planuje zatrudnić pracowników tymczasowych na zastępstwo. Od kandydatów wymagana jest mobilność, dyspozycyjność, zdolności manualne i precyzja w pracy.
   Młodzieżowe Centrum Kariery w Lubaniu reprezentowali na Giełdzie Pracy pani Aneta Palka-pośrednik pracy, pani Katarzyna Juranek-doradca zawodowy i  Liliana Czerwińska-stażysta, a  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Lubaniu pedagog  pani  Joanna Schabowska.
   Uczestnikami Giełdy Pracy była zarówno młodzież ucząca się, chcąca podczas wakacji letnich podjąć zatrudnienie, ale także młodzież bezrobotna, nieaktywna zawodowo. Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem. Młodzież miała okazję uzyskać fachowych informacji dotyczących zarówno pracy w zakładach strefy Wykroty, jak również zasad prowadzonych rozmów rekrutacyjnych.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,095,153 unikalne wizyty