Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Poranek z Sienkiewiczem

   
   Dnia 28 listopada 2016 roku odbył się „Poranek z Sienkiewiczem” w ramach Roku Sienkiewicza. Przygotowania do poranku trwały od września 2016 r. Uczniowie wyszukiwali informacje na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza, fragmenty z powieści pisarza.
   
   Dobrali oprawę muzyczną z adaptacji filmowych na podstawie książek wybitnego pisarza. Stworzyli w sali scenografię, osadzoną na wspomnieniach wnuczki Sienkiewicza Marii Korniłowiczównej, w której odbył się poranek. Fragmenty utworów, które zaprezentowali uczniowie to: Potop, Pan Wołodyjowski, Ogniem i mieczem, Qvo vadis, Listy z Afryki, W pustyni i w puszczy.
    Odbiorcami „Poranka z Sienkiewiczem” była młodzież ze wszystkich klas. Poranek był jednym z projektów edukacyjnych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego celem jest promowanie czytelnictwa z udziałem uczniów. Koordynatorem projektu jest p. Jolanta Tomaszewska – nauczyciel bibliotekarz i języka polskiego, która przygotowała uczniów do tego wydarzenia,  przy  współpracy  z  p. Joanny Schabowskiej – pedagoga szkolnego i p. Małgorzaty Heidykiewicz - bibliotekarki Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,095,030 unikalne wizyty