Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Krótkofalowcy otrzymali sprzęt od SP6PCM

   29 stycznia w TAWERNIE w Zgorzelcu odbyło się spotkanie krótkofalowców.  Zostaliśmy  na nie zaproszeni. Udział wzięli uczniowie: Grzegorz Fiutek z klasy I TME, Kacper Solipiwko z klasy IV TME i nauczyciel inicjatar współpracy z kótkofalowcami Zofia Pazur. Była to świetna okazja aby poznać pasjonatów tej dziedziny łączności z okolic: Lubania Zgorzelca, Bogatyni, Bolesławca ale także Zielonej Góry. Jesteśmy początkującymi radioamatorami ale zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. W trakcie rozmów można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, wymienić doświadczenia, nawiązać nowe znajomości.

   W trakcie tego spotkania opiekujący sie nami klub SP6PCM sprawił nam olbrzymią niespodziankę. Każdy otrzymał prezent (nowy radiotelefon BAOFENG UV-82 z pełnym oprzyrządowaniem). Byliśmy bardzo zaskoczeni. Aż szkoda, że zanim będzie można nadawać samodzielnie trzeba jeszcze trochę poczekać na pozwolenie radiowe.   

   Bardzo dziękujemy panu Januszowi Żak SP6TRO - prezesowi klubu, Januszowi Galantowi SP6NEG i Arkadiuszowi Szczygielskiemu SQ6CU/SP-0142-JG za prezenty, a kolegom krótkofalowcom za miłe spotkanie.

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,095,174 unikalne wizyty