Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Obóz zimowy klasy 2LO

   
  Obóz zimowy klasy II liceum („klasa policyjna”) rozpoczął się w poniedziałkowy poranek O godzinie 9:00 dotarliśmy do ośrodka pod nazwą Dom Wczasów Dziecięcych w Świeradowie Zdroju.
   Kiedy wszyscy byliśmy na miejscu pod opieką instruktorów i wychowawców wyruszyliśmy na stok narciarski. Ponieważ nie mieliśmy własnego sprzętu narciarskiego zostały wypożyczone: narty, buty, kaski i kijki. Następnie odbyło się szkolenie teoretyczne dotyczące zasad zachowania się na stoku. Uśmiechnięci dzielni narciarze zaczęli pierwsze szkolenia. Te osoby, które potrafiły jeździć na nartach doskonaliły swoją technikę, a nowicjusze uczyli się jak chodzić, jeździć pługiem, skręcać, wyjeżdżać wyciągiem, hamować, jeździć z  kijkami.
Codziennie po śniadaniu spędzaliśmy cztery godziny na stoku doskonaląc swoje umiejętności pod okiem naszych wspaniałych instruktorów. Po obiedzie w chwilach wolnych zwiedzaliśmy miasto i mieliśmy okazje do zakupu pamiątek. Wieczorami odbywały się zajęcia integracyjne: pogadanki, rozgrywki w mini kręgle, karaoke i zajęcia na sali gimnastycznej w sąsiednim gimnazjum.
  Mimo dość niskich temperatur, udało się w pełni zrealizować  założony program szkolenia. Większość z nas opanowała umiejętność jazdy na nartach i zjechała całą trasą na Gondoli w Świeradowie Zdroju.
   W czwartek wieczorem wróciliśmy zdrowi i zadowoleni do naszych domów.

                                                                        Alicja Myszlin, Klaudia Sikorska
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,112,373 unikalne wizyty