Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Spotkanie z pracownikami MCK OHP w Lubaniu

  
  W ramach współpracy szkoły z Młodzieżowym Centrum Kariery uczniowie klasy III liceum ogólnokształcącego, klasy IV technikum oraz klasy III zsz wzięli udział  w spotkaniach z doradcami zawodowymi: p. Anetą Palką, p. Katarzyną Juranek, p. Lilianą Czerwińską.
   MCK pełni funkcję placówki otwartej, oferuje usługi poradnictwa i informacji zawodowej oraz nowoczesne zasoby informacji zawodowej.

   MCK zajmuje się przygotowaniem uczniów, studentów, absolwentów i osób bezrobotnych do wejścia na rynek pracy poprzez kompleksowe działania i inicjatywy, prowadzone indywidualne konsultacje i warsztaty grupowe. Szczególny nacisk kładzie się na realizację zagadnień związanych z przedsiębiorczością i samozatrudnieniem oraz umiejętnością kierowania i kreowania własnej przyszłości zawodowej.

   Młodzież wzięła udział w warsztatach, na których mogła rozpoznać swoje predyspozycje zawodowe oraz zapoznać się z aktualną ofertą MCK. Tematyka warsztatów dotyczyła: „Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej”- zajęcia w ramach programu autorskiego „Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej- przygotowanie do rozmowy z pracodawcą”. Uczniowie uzupełnili również Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych dla Młodzieży, który jako raport testu został każdemu indywidualnie zaprezentowany. Uczniowie zaproszeni zostali do odwiedzenia siedziby MCK w Lubaniu oraz korzystania
z szerokiego wachlarza ich usług i szkoleń.

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,094,971 unikalne wizyty