Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wycieczka do Krakowa Oświęcimia i Wadowic

   W dniach 21-22 czerwca uczniowie z klas: I TME, II LO, II TME, III TE wraz z opiekunami p. Joanną Schabowską i Ewą Mikułko zwiedzali w czasie wycieczki szkolnej Kraków, Wadowice oraz Oświęcim. Pierwszy dzień wycieczki zwiedzaliśmy Drogą Królewską, czyli historyczną kilkukilometrowa drogą prowadzącą przez centrum Krakowa, odwiedzając wszystkie cenne zabytki miasta. Nie zabrakło również wieczornego zwiedzania Krakowa, który jest przepiękny.

   Kolejnego dnia wyjechaliśmy do Wadowic, gdzie odwiedziliśmy Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. Muzeum w domu rodzinnym papieża Jana Pawła II mieszczące się przy ul. Kościelnej 7 w Wadowicach obok Bazyliki Ofiarowania NMPprzepełnione jest wieloma oryginalnymi pamiątkami. Muzeum zaprojektowane jest bardzo nowocześnie. Liczne multimedia, animacje, a przede wszystkim autentyczne elementy ekspozycji oddają żywy charakter spotkań Jana Pawła II ze zwiedzającym. Oczywiście nie odbyło się bez skosztowania słynnych kremówek, które okazały się bardzo pyszne i warte polecenia. Ostatnim punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Wizyta w autentycznym Miejscu Pamięci była osobliwym doświadczeniem edukacyjnym. Te dwa dni minęły nam bardzo szybko i intensywnie, a w drodze powrotnej snuliśmy plany na nowy wyjazd w roku szkolnym 2017/2018.
Wygenerowano w sekund: 0.03
1,095,065 unikalne wizyty