Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Edukacja teatralna "Ferdydurke"

  
   „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza należy do klasyki literatury polskiej. Powieść na deski teatralne przenieśli aktorzy Teatru Polskiego we Wrocławiu, działający jako Teatr Mały prezentujący młodzieży  teksty lektur szkolnych w formie przedstawień teatralnych. Tym razem uczniowie klasy III i IV technikum  6 listopada wzięli udział w spektaklu  w Bolesławcu.
   Przedstawienie łączyło humor, groteskę, ironię i karykaturalne spojrzenie na świat, ludzi, w tym na rzeczywistość szkolną, co wywoływało w widzach z różnych szkół rejonu śmiech i nadzwyczaj żywiołowe reakcje. Świadczy to o uniwersalnym przesłaniu dzieła, które się nie starzeje, ale w sposób satyryczny  ilustruje nieprzemijające prawdy o naturze człowieka, instytucjach czy grupach społecznych. Gra aktorów i interakcję z widownią  ożywiły spektakl, który został przygotowany z pełnym profesjonalizmem   Warto obejrzeć, ale warto także przeczytać.
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,095,086 unikalne wizyty