Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Wigilia dla przyjaciół

Zdjęcia z „Wigilii dla Przyjaciół” można znaleźć pod tym adresem:  https://photos.app.goo.gl/EF3AVyIf3ZCmYp9G2

 

  Ostatnie dni przed świętami to natłok przygotowań domowych – wszak Wigilia to jedno z najważniejszych rodzinnych spotkań w całym roku. Przygotowania nie omijają także społeczności szkolnej, dla której momentem centralnym staną się wigilie klasowe. Zanim jednak zasiądziemy przy wigilijnych stołach – najpierw w szkole, a później w naszych domach – gromadzimy się na (wpisanej w tradycję ZSP) „Wigilii dla Przyjaciół”.

   W spotkaniu biorą udział wszyscy, którzy wpisują się w codzienność funkcjonowania naszej szkoły. W tym roku Goście reprezentowali: Starostwo Powiatowe w Lubaniu, Komendę Powiatową Policji, Areszt Śledczy, Komendę Powiatową Straży Pożarnej oraz zaprzyjaźnioną firmę Contur 2000. W spotkaniu wzięli także udział nauczyciele ZSP z dyrektorem, mgr inż. Eugeniuszem Wiktorem Zdunkiem.

 
 

   Wigilię rozpoczął program przygotowany przez uczniów klasy 3 Technikum. Podkreślono w nim rolę tradycji wigilijnej, a także wyjątkową atmosferę – jakże potrzebną w dzisiejszej „zakręconej” rzeczywistości. Po jego zakończeniu głos zabrał Starosta Powiatowy, Walery Czarnecki podkreślając wielką wagę (wpisanego w wigilijną atmosferę) pojednania i przebaczenia. Pan Starosta złożył także serdeczne życzenia wszystkim uczestnikom spotkania, a na ręce Pana Dyrektora przekazał także serdeczności dla całej społeczności szkolnej.

 
 

   Po zakończeniu wystąpienia głos zabrał Dyrektor szkoły, składając jej przyjaciołom, a także nauczycielom i uczniom serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne. Po ich zakończeniu rozpoczęła się kolejna odsłona wigilijnego spotkania – dzielenie się serdecznościami i opłatkiem.

   Oczywiście, nasi uczniowie przygotowali także pyszny poczęstunek, za który należą się im wyrazy uznania (barszcz był dla nas prawdziwym wyzwaniem – brawo chłopaki!!!). Za piękne chwile wigilijnego spotkania dziękujemy uczniom klasy 3 TME z wychowawcą, p. Izabellą Gawron.

 
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,095,013 unikalne wizyty