Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Powiatowa debata o pracy w naszej szkole

 
   W dniu 16 marca w naszej szkole odbyła się powiatowa debata o pracy nt. „GPS – czyli gdzie po szkole. Kształcenie zawodowe dla rynku pracy” organizowana  w ramach projektu „Regionalny system informacji edukacyjno – zawodowej południowo – zachodniego regionu woj. dolnośląskiego REGSI” działanie 10.4.1 RPO WD na lata 2014 – 2020, którego realizatorem jest Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu.
    
   
   Debata miała na celu poprawę efektywności kształcenia zawodowego poprzez wzmocnienie wielokierunkowej współpracy szkół z pracodawcami, instytucjami rynku pracy celem wsparcia ucznia - przyszłego pracownika w wyborze drogi zawodowej i zwiększenia szans na zatrudnienie. a także wymianę poglądów i doświadczeń na temat współpracy szkoła - przedsiębiorstwo.
  Powiat lubański reprezentował w debacie Pan Walery Czarnecki Starosta Powiatu Lubanskiego, Pan Janusz Wrzal Dolnośląski Wicekurator Oświaty we Wrocławiu, Pani Katarzyna Hudyma Dyrektor Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu, Pan Adam Kasprzyk przedstawiciel firmy KONSTAL Sp. z o.o., Pan Tadeusz Duma  - Poligrafia Tadeusz Duma, Pan Andrzej  Juncewicz - Starszy Cechu Rzemiosł Różnych  i Przedsiębiorczości w Lubaniu.
   W debacie aktywnie uczestniczyli również uczniowie kształcący się w technikum, jak również zainteresowani przedsiębiorcy. Zainteresowanie tym tematem było bardzo duże.
   Serdeczne podziękowania za rozpoczętą owocną współpracę i aktywny udział w debacie oraz spotkaniach z młodzieżą kształcącą się w zawodzie technik elektryk składamy dla Pana Leszka Nowaka i przedstawicieli firmy "NOWECH" Chłodnictwo-Klimatyzacja.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,092,527 unikalne wizyty