Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Jasełka szkolne

   „Jest taki dzień…” – słowa tej znanej piosenki bożonarodzeniowej mówią o wyjątkowej atmosferze przeżywania Tajemnicy Narodzin Chrystusa. Giną lub są minimalizowane problemy wzajemnej komunikacji – na pierwszym miejscu pojawia się wzajemna empatia i szeroko pojęta dobroć. To właśnie stało się udziałem naszej wspólnoty szkolnej w piątek, 21.12.2018 roku, podczas szkolnych jasełek, które stały się preludium klasowych spotkań wigilijnych.

 
 Więcej zdjęć z jasełek można znaleźć pod adresem https://photos.app.goo.gl/gxWqabN4Pr3irkFz5
 
 

   Tegoroczne jasełka, których novum stała się „żywa szopka”, zostały przygotowane przez uczniów klas 1TE, 1TM, 2TME i 4TME pod kierunkiem p. Jolanty Tomaszewskiej i p. Joanny Schabowskiej. W ich prezentacji wzięli udział nauczyciele, obsługa i administracja oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Warto podkreślić znaczącą rolę przygotowanych materiałów muzycznych (kolędy i pastorałki), o których prezentację zadbał p. Jarosław Machul.

   Nasi uczniowie przedstawili historię Nocy Narodzin, zachęcając wszystkich zebranych do udziału w wyśpiewanej  radości pasterzy i 3 Królów. Mimo, że nasza szkoła na charakter męski (dziewcząt jest w gronie uczniów niewiele), przygotowane kolędy i pastorałki wybrzmiały prawdziwie imponująco. Za ich animację oraz przeprowadzenie grupie występujących uczniów oraz opiekunkom należą się wyrazy najwyższego uznania.

 
Wygenerowano w sekund: 0.09
1,095,031 unikalne wizyty