Rekrutacja 2020/2021

Aktualności

O szkole

Dokumenty szkoły

Uczniowie

Dla rodziców

Warsztaty

Pedagog szkolny

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Nawigacja

· Szukaj

LINKI


Inspektor Danych OsobowychMirosław Hermaszewski
jedyny polski kosmonautaKlub Krótkofalowców

Projekty edukacyjne

Zawodowo
i Profesjonalnie
Uczenie się
przez całe życieModernizacja Kształcenia Zawodowego II
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół
i przedszkoli poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie lubańskimEinstein - każdy ma
w sobie ukryty
potencjał


Kampanie społeczne

Projekt "FIREMKI"

 
  Już drugi rok nasza szkoła uczestniczy w projekcie unijnym „Firemki” - Wspólna droga na rzecz przedsiębiorczości w szkołach. Polsko-Czeskim projekt unijny polega na założeniu i prowadzeniu szkolnego miniprzedsiębiorstwa, które ma na celu rozwijanie kompetencji uczniów w ramach komunikacji, współpracy w zespole, biegłości finansowej, czy biegłości informacyjnej.

 Projekt FIREMKI

   W projekcie biorą udział uczniowie klas II i III technikum. Warsztaty i wspólne zajęcia odbywają się w szkole pod kierownictwem nauczyciela Jarosława Machula.
   Głównym celem projektu jest poprawa sytuacji młodych ludzi, którzy po zakończeniu nauki w szkole średniej przygotowują się do wejścia na rynek pracy.
Udział w projekcie to także możliwość zakupów, obecnie czekamy na nowy sprzęt komputerowy.
   „Firemki” to projekt partnerski. Biorą w nim udział powiaty lubański, zgorzelecki, bolesławiecki, a po stronie czeskiej Liberec. Uczniowie mają możliwość udziału w zorganizowanych spotkaniach, w czasie których wymieniają doświadczenia i rozmawiają o postępach ich firm.
   Projekt finansuje Unia Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Interreg Republika Czeska – Polska.
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,112,343 unikalne wizyty